Ua  |  En
Datastream - постачальник програмного забезпечення ESET для захисту від вірусів для потреб Міністерства оборони України

В рамках проєкту закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії Datastream стало постачання програмного антивірусного забезпечення ESET для Міністерства оборони України.

У 2020 році, в межах потреб військового відомства та за результатами перемоги у процедурі закупівлі, Datastream здійснила постачання програмного забезпечення для захисту від вірусів ESET Endpoint Protection Advanced для 26 000 об’єктів ІТ інфраструктури Міністерства.

Постачання ліцензійного програмного забезпечення здійснюється компанією відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 869 «Про затвердження загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення державних органів».

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Відгук

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України, в якому йдеться про повне, належне, якісне та з дотриманням встановлених строків, виконання компанією своїх зобов’язань за договором.

Для довідки:

ESET Endpoint Protection Advanced - багаторівневий захист із можливістю віддаленого управління. Завдання програмного забезпечення – локальне управління безпекою, захист робочих станцій та захист файлових серверів.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію