Ua  |  En
Datastream стала постачальником фотокопіювального та поліграфічного обладнання Epson для ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект»

На початку 2024 року компанія Датастрім мала нагоду забезпечити Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «ЗОРЯ» - «МАШПРОЕКТ» фотокопіювальним та поліграфічним обладнанням для офсетного друку виробництва Epson.

Довголітня співпраця з виробником та активні партнерські взаємини сприяли можливості отримати вигідну цінову пропозицію, яка відповідала технічним та кваліфікаційним вимогам оголошеного тендеру.  В результаті проведеної процедури закупівлі компанію Датастрім було визнано переможцем та укладено договір на поставку 2 пристроїв БФП ink mono A3 Epson WorkForce Enterprise WF-M21000 D4TW для державного підприємства.

Хочемо зазначити, що WorkForce Enterprise WF-M21000 гарантує відмінну якість зображення при швидкості друку до 100 стор./хв. та малий час видачі першої копії (FCOT), що дорівнює 4,9 секунди³.

Серед основних характеристик пристрою:

 

Поставка багатофункціонального принтеру з комплектом чорнил чорного кольору, разом з додатковими комплектами картриджів та комплектами для технічного обслуговування була проведена у повному обсязі та у зазначені Договором терміни.

Відгук

В результаті перемоги у тендері компанія Датастрім успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект». В документі зазначається, що поставка була проведена у повному обсязі та у зазначений строк. У відгуку замовник стверджує, що ТОВ Датастрім зарекомендувало себе як надійний партнер та кваліфікований постачальник.

Для довідки:

WorkForce Enterprise WF-M21000 D4TW - Надшвидкий монохромний MFP. Характеризується високою продуктивністю - малий час видачі першої копії у 4,9 секунди³ та швидкість друку до 100 стор./хв.; підвищеною місткістю чорнил -  користувачі можуть надрукувати до 120 000 сторінок без заміни чорнил. Має поліпшені можливості завершення проектів - розширені функції завершення проектів, як-от фінішер-брошурувальник і пробивач; Потужні можливості сканування - підтримка тонкого паперу та поліпшена якість сканування. Пристрій сумісний із сервісом віддалених послуг Epson Хмарна розширена діагностика принтерів і багатофункціональних принтерів Epson.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію