Ua  |  En
Datastream стала постачальником серверів Dell для Національної поліції України

У 2020 році компанія Datastream забезпечила Національну поліцію України 13-ма потужними серверами від одного зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних та серверних систем, корпорації Dell.

Завдяки плідній співпраці з виробником Dell, компанія Datastream мала змогу надати найвигіднішу цінову пропозицію, яка повністю відповідала кваліфікаційним та технічним вимогам оголошеного тендеру Національної поліції України. В результаті проведеної процедури Datastream було визнано переможцем та укладено договір на поставку зазначеного обладнання

Технологічне серверне обладнання, що постачалось в рамках закупівлі для потреб оборони, а саме 8 серверів Dell PowerEdge R340 та 5 серверів Dell PowerEdge R740 були замовлені та виготовлені у чіткій відповідності до технічної специфікації. Даний підхід дав змогу компанії забезпечити поставку обладнання, яке відповідає усім державним стандартам, технічному регламенту, технічним умовам та законодавству щодо показників якості такого виду товарів.

Відгук

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження серверного обладнання.

Для довідки:

Dell PowerEdge R340 - Підвищена продуктивність, можливість масштабування та спрощене ІТ за допомогою стійкового сервера 1U, призначеного для підприємств з віддаленими офісами та філіями.

Dell PowerEdge R740 - Прискорює роботу додатків, максимізує продуктивність додатків за допомогою оптимального поєднання прискорювачів, накопичувача та обчислювальної потужності в 2U, 2-сокетній платформі, оптимізованій для VDI.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію