Ua  |  En
Компанія Datastream стала постачальником джерел безперебійного живлення виробництва APC by Schneider Electric для Пенсійного фонду України

5 Джерел безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 3000VA RM отримав Пенсійний фонд України в рамках закупівель для потреб держави. Постачальником продукції APC у 2019 році став український системний інтегратор, компанія Datastream.

Слід зазначити, що товар (його якісні, технічні характеристики та комплектність), який постачає компанія Datastream завжди відповідає усім вимогам та стандартам якості, технічним умовам, технічній документації та узгоджується з усіма вимогами, що встановлені в Україні.

Відгук

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. А також зазначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

Для довідки:

APC Smart-UPS SRT 3000VA RM - On-line система безперебійного живлення високої щільності та потужності з подвійним перетворенням енергії і масштабуванням за часом роботи від акумуляторів. Склад: Компакт-диск з програмним забезпеченням, Компакт-диск з документацією, Керівництво зі встановлення, Кронштейни для монтажу в апаратурні стійки, Напрямні для монтажу в апаратурні стійки, USB кабель, Гарантійна карта.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію