Ua  |  En
Компанія Datastream здійснила поставку 1000 планшетів для потреб Національної поліції України

У 2020 Datastream реалізувала проєкт для потреб оборони центрального органу виконавчої влади - Національної поліції України, разом зі світовим лідером в сфері виробництва медіаобладнання, компанією Sumsung Electronics.

Компанія Datastream здійснила поставку 1000 планшетних персональних комп’ютерів Samsung Galaxy Tab A8 LTE SM-T295. Разом з планшетами до комплекту увійшли: блок живлення з USB кабелем, чохол для планшетного персонального комп’ютера та захисна плівка на екран. Важливо зазначити, що планшети та встановлене на них додаткове обладнання постачались новими і не перебували в експлуатації. Якість товару відповідає державним стандартам, технічному регламенту, технічним умовам та законодавству щодо показників якості даного виду продукції.

Відгук

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження планшетних персональних комп’ютерів.

Для довідки:

Samsung Galaxy Tab A8 - тонкий і компактний планшет, який легко тримати однією рукою, відрізняється високою продуктивністю, елегантним дизайном і ергономічністю. Тонкий планшет, вагою всього 347 грам, зручний у використанні. Galaxy Tab A 8.0 (2019) оснащений яскравим 8-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1280x800 пікселів і форматом 16:10 для зручності перегляду у вертикальній і горизонтальній орієнтації. Планшет оснащений 2 ГБ ОЗУ, 32 ГБ вбудованої пам'яті і новітньою версією операційної системи - Android P.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію