Ua  |  En
Компанія Datastream здійснила поставку 433-х ноутбуків Terra, виробництва німецької компанії Wortmann AG для навчальних закладів Запоріжжя

У 2019 році Datastream стала постачальником ноутбуків для Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Проект був реалізований в рамках закупівель обладнання і предметів довгострокового користування для навчальних закладів м. Запоріжжя.

Як результат, 433 ноутбуки марки TERRA MOBILE 1515 A STF отримала запорізька загальноосвітня школа I -III ступенів № 58. Будучи постачальником, компанія Datastream забезпечила гарантійний термін на товар, у тому числі на комплектуючі товару, строком - 24 місяці.

Ноутбук TERRA MOBILE 1515А серії Academic/ Education Shape the Future (STF)STF – 15.6-дюймовий ноутбук, з роздільною здатністю 1920x1080 точок, оснащений енергоефективним процесором Intel Pentium Mobile® N5000 і бездротовим модулем Wi-Fi 802. 11. З жорстким диском: 2.5” SSD 120 Gb та оперативною пам'яттю – 4GB, наявність додаткового слоту для можливості подальшого розширення. Програмне забезпечення Windows 10 Pro Education. Компактний, надійний ноутбук вагою 2,2 кг зручний і простий у використанні, ефективно зарекомендував себе у сфері освіти.

Відгук

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

Wortmann AG – німецька компанія-виробник комп'ютерів, яка базується в місті Хюльхорст, Північний Рейн-Вестфалія. Основна спеціалізація – це виробництво комп’ютерів, ноутбуків та серверів, а також комп’ютерних моніторів та тонких клієнтів. Більшість продукції збирається в Німеччині і продається під власною торговою маркою «Terra». Серед найбільших партнерів компанії - Bundeswehr Deutschland, DASA, Deutsche Telecom, Volkswagen, Miele, Lufthansa, НАТО. У сферу діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію