Ua  |  En
Надання послуг з постачання пакетів програмного забезпечення GFI Unlimited Software для Державного авіаційного підприємства «Україна»

У 2020 році компанія Datastream стала постачальником програмного забезпечення виробництва GFI Software в межах потреб ДАП Україна.

Зокрема, мова йде про послуги з постачання пакетів ПЗ для роботи мереж Інтернет та Інтранет (електронної пошти) «GFI Unlimited Software» для 120 користувачів з підтримкою протягом 12 місяців.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять сертифікацію. Отримавши теоретичні знання і практичні навички, наші спеціалісти з впевненістю їх застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії GFI Software.

СЕРТИФІКАТИ ФАХІВЦІВ:

Відгук

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Державного авіаційного підприємства "Україна", в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

GFI Unlimited – це передплата на всі продукти GFI, серед яких GFI LanGuard, GFI MailEssentials, GFI Archiver, Kerio Control, Kerio Connect та ін. в максимальній редакції, з усіма опціями, обновленнями та своєчасною технічною підтримкою.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію