Ua  |  En
Постачання антивірусного програмного забезпечення ESET для потреб Національної поліції України

Компанія Datastream у 2019 році здійснила поставку пакетів програмного забезпечення для захисту від вірусів виробництва ESET з ліцензією на продовження подальшого використання підрозділами Національної поліції України.

Зокрема, для захисту 10 691 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури (робочих місць) було здійснене постачання продукції ESET Endpoint Security строком на один рік.

В процесі реалізації проекту компанія Datastream виконала усі вимоги щодо: здійснення антивірусного захисту, забезпечення мережевого захисту та захисту електронної пошти, захисту web. Замовник отримав можливість проактивного захисту та контролю за використанням зовнішніх пристроїв та змінних носіїв, здійснення оновлень. При постачанні антивірусної продукції компанія Datastream врахувала і виконала всі вимоги щодо віддаленого управління і підтримки операційних систем.

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Відгук

Отримавши перемогу у тендері і підписавши відповідний договір про співпрацю, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт. Як наслідок, отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали встановлення та налаштування відповідних програмних компонентів.

Для довідки:

ESET Endpoint Security - проактивний захист робочих станцій з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Багатофункціональний програмний продукт, основними складовими якого є: антивірус, антишпигун, персональний брандмауер, антиспам-модуль і функція віддалений адміністратор.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію