Ua  |  En
Постачання джерел безперебійного живлення APC Symmetra PX для основного і резервного центру обробки даних Пенсійного фонду України

У 2018 році компанія Datastream спільно з провідним виробником для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних APC by Schneider Electric реалізувала важливий проєкт для Пенсійного фонду України.

Компанією Datastream було поставлено 2 комплекти обладнання джерел безперебійного живлення APC Symmetra PX для основного і резервного ЦОДу, з подальшим монтажем вищезазначеної продукції та запуском в експлуатацію у рамках потреб Пенсійного фонду.

Система ДБЖ Symmetra PX 48x160, до складу якої увійшли: APC Symmetra PX 32 кВт з можливістю розширення до 160 кВт, 400 В, з вбудованою модульною системою розподілу живлення та акумуляторна стійка для APC Symmetra PX 400 В 96/160 кВт і 208В PX 100 кВт на 9 батарейних модулів була впроваджена для забезпечення технічного завдання замовника, а саме для збільшення часу автономної роботи від батарей при відповідному навантаженні.

Таке рішення надало змогу досягти найкращих показників експлуатаційної готовності, енергоефективності та безвідмовності на потрібних інфраструктурних об’єктах державного органу. 

Відгук

Отримавши перемогу у тендері та виконавши усі умови підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, за який отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. У відгуку відзначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

Для довідки:

APC Symmetra PX 32kW Scalable to 160kW, 400V w/ Integrated Modular Distribution - високоефективний 3-фазний ДБЖ з вбудованими модулями розподілу живлення, який може бути оптимізований по потужності до потужності Цода. Маючи здатність до масштабування по потужності, числу навантажень і часу роботи від акумуляторів без відключення навантаження, даний ДБЖ нарощує свої можливості в міру зростання споживаної потужності Цода, аж до 160 кВт / 160 кВ · А. Призначений для малих і середніх ЦОДів і для окремих зон великих ЦОДів.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію