Ua  |  En
Постачання джерел безперебійного живлення виробництва APC для Рахункової палати України

Восени 2021 року компанія Datastream, за підтримки провідного виробника систем безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних APC by Schneider Electric, реалізувала важливий проєкт для Рахункової палати України.

Компанією Datastream було здійснено поставку ДБЖ для комутаційного обладнання та ПК в рамках закупівель для потреб державного органу.

Зокрема, 8 джерел безперебійного живлення для комутаційного обладнання APC Smart-UPS SRT 3000VA 230V та 110 штук APC Back-UPS 850VA для ПК отримала Рахункова палата України з метою захисту обладнання органу фінансово-бюджетного контролю України.

Рішення компанії Schneider Electric, які були поставлені, дозволять досягти високих показників експлуатаційної готовності, енергоефективності та безвідмовності інфраструктурних та ІТ-об’єктів Рахункової палати України.

Для довідки:

APC Smart-UPS SRT 3000VA 230V – джерело безперебійного живлення, яке забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання. За рахунок точної інтелектуальної зарядки максимально підвищується ефективність батареї і збільшується термін її служби. Регулярна самодіагностика дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. ЖК-дисплей швидко дає уявлення про стан пристрою і електроживлення. APC Smart-UPS автоматично виконує запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Підтримується дистанційне керування по мережі.

APC Back-UPS 850VA - джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу. З його допомогою можна організувати стабільну роботу електричного устаткування, а також підвищити його захищеність від перепадів і стрибків в мережі. Повна потужність ДБЖ становить 850 В · А, а активна - 520 Вт. Цього достатньо для того, щоб при максимальному навантаженні забезпечувати автономну роботу протягом 10 хвилин. Для комунікації з комп'ютером і настройки в APC Back-UPS 850VA (BE850G2-RS) використовується інтерфейс RS-232 і USB.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію