Ua  |  En
Постачання EDR рішення ESET Enterprise Inspector для Національної поліції України

Завершуючи 2021 рік, компанії Datastream вдалось реалізувати ще один проєкт, здійснивши поставку пакетів програмного забезпечення ESET для "Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України"

Зокрема для потреб оборони державної установи, з метою захисту 2 800 робочих місць, було поставлено сучасне EDR рішення «ESET Enterprise Inspector» з ліцензією на продовження його використання протягом 12 місяців.

ESET Enterprise Inspector (EEI) – це рішення класу EDR, сучасний інструмент ESET для виявлення та відслідковування загроз, дозволяє здійснювати постійний всебічний моніторинг активності робочих станцій у режимі реального часу, проводити глибокий аналіз підозрілих процесів та негайно реагувати на інциденти. Функціонуючи у поєднанні з продуктами для захисту робочих станцій, ESET Enterprise Inspector є сучасним рішенням для запобігання, виявлення та реагування з метою:

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Для довідки:

Компанія Datastream має статус «Партнера вищого рівня» та повноваження на постачання рішень виробництва компанії ESET на території України. В результаті плідної співпраці зі світовим лідером у галузі інформаційної безпеки, було реалізовано низку успішних проектів з постачання комплексних систем антивірусного захисту.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію