Ua  |  En
Постачання пакетів мережевого програмного забезпечення виробництва Check Point та послуг щодо технічної підтримки для використання в Державній прикордонній службі України

У 2021 році компанією Datastream здійснено поставку програмної продукції та послуг щодо технічної підтримки обладнання, виробництва компанії Check Point Software Technologies Ltd для Державної прикордонної служби України

Зокрема, для потреб оборони державного відомства було поставлено ліцензії CheckPoint SmartEvent and SmartReporter blade for 5 gateways строком на один рік, програмну продукцію CheckPoint Enterprise Based Protection – Next Generation Threat Extraction, яка включає в себе  IPS, APCL, URLF, AV, ABOT, ASPM, TX та TE блейди строком на один рік.

Зазначимо, що Check Point пропонує повний спектр програм підтримки для своїх клієнтів. Тому в межах потреб Державної прикордонної служби Datastream також стала постачальником послуг щодо технічної підтримки до програмно-апаратного комплексу Check Point програми Collaborative Enterprise Support рівня Standard.

Зокрема, користуючись програмою підтримки Collaborative Enterprise Support, замовник має змогу звернутися до інженерів служби технічної підтримки, які забезпечать реагування на інциденти першого рівня важливості протягом 30 хв., а також цілодобовий доступ до онлайн бази знань та оперативне оновлення.

В підтвердження професійного підходу до реалізації проєктів, компанією Datastream було дотримано усіх вимог щодо якості та експлуатаційної документації по продукції, яка постачалась.

Фахівці Datastream регулярно проходять навчання від компанії Check Point з метою підвищення компетенції технічних спеціалістів. В підтвердження кваліфікації та високого рівня обізнаності у продукції лідера в області захисту від кіберзагроз, у 2021 році отримано два важливих сертифікати: Check Point Certified Security Administrator (CCSA) та Check Point Certified Security Expert (CCSE), у 2024 році наші фахівці отримали сертифікати спеціалістів рішень Harmony, Quantum, Infinity, CloudGuard:

Відгук

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готова запропонувати всіляку допомогу при виникненні будь яких складних ситуацій, що виникають під час експлуатації програмної продукції. Було висловлено подяку за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

Для довідки:

CheckPoint SmartEvent - забезпечує повну видимість загроз завдяки єдиній візуалізації ризиків безпеки. Контроль та керування станом безпеки за допомогою поведінкового аналізу в режимі реального часу та вивчення показників, контролю відповідності вимогам та ведення звітності. Негайне реагування на інциденти та збір результатів аналізу даних мереж.

Check Point SmartReporter - пропонує зручне рішення для користувача щодо відслідковування і аудиту трафіку. Є можливість генерування детальних звітів в форматі на вибір (список, вертикальний стовбець, кругова діаграма та ін.) за всіма подіями, зареєстрованим шлюзом безпеки Check Point, SecureClient та IPS.

CheckPoint Enterprise Based Protection NGTX - нова програма корпоративного захисту (EBP). Швидкий та зручний спосіб запобігання загрозам наступного покоління до всіх  шлюзів безпеки під час процесу оновлення. EBP пропонує найновіші технології безпеки, включаючи: багатошарове запобігання загрозам за допомогою IPS, антивірусів, анти-ботів, контролю додатків, фільтрації URL-адрес, інформування про особу та інтегрованого управління безпекою; просте, безпроблемне ліцензування; консолідація та економія коштів.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію