Ua  |  En
Здійснення поставки пакетів програмного забезпечення ESET для захисту від вірусів для Національної поліції України

У вересні 2021 компанія Datastream здійснила поставку антивірусного програмного забезпечення виробництва ESET для забезпечення потреб оборони державної установи «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України».

Здобувши перемогу у конкурсних торгах, Datastream стала постачальником рішення ESET Endpoint Security з ліцензією на продовження його використання для захисту 17 095 робочих місць, а також для захисту додаткових 4 925 робочих місць (право користування цим програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам) протягом 12 місяців.

В рамках реалізації даного проєкту для Національної поліції України також була здійснена поставка антивірусного рішення ESET Endpoint Protection Standard з ліцензією на продовження його використання для захисту файлових серверів для 100 об'єктів (право користування цим програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам) протягом 12 місяців.

Слід зазначити, що програмна продукція, що постачалась в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Для довідки:

ESET Endpoint Security – проактивний захист комп’ютерів та ноутбуків з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Завдяки вбудованим модулям — Антивірус, Антишпигун, Брандмауер та Веб-контроль — рішення забезпечує комплексний захист від відомих і раніше невідомих видів вірусів, троянських і шпигунських програм, руткітів і багатьох інших видів Інтернет-загроз.

ESET Endpoint Protection Standard – комплексне рішення, пакет програм ESET для забезпечення безпеки корпоративної мережі та захисту комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів, файлових серверів від різних видів загроз і крадіжки конфіденційної інформації.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію