Ua  |  En
Постачання програмного забезпечення ESET для захисту від вірусів в межах закупівель для потреб Міністерства оборони України

Datastream втілила у життя масштабний проєкт для Міністерства оборони України. У межах закупівель для потреб оборони, основним завданням компанії стало постачання програмного антивірусного забезпечення ESET.

Зокрема у 2019 році компанія Datastream за результатами перемоги у процедурі закупівлі, стала постачальником програмної продукції ESET Endpoint Protection Advanced. В межах даного проєкту було здійснено поставку програмного забезпечення виробництва ESET для 24 000 об’єктів ІТ інфраструктури Міністерства.

Постачання ліцензійного програмного забезпечення здійснюється компанією відповідно до вимог Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 869 «Про затвердження загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення державних органів».

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Для довідки:

ESET Endpoint Protection Advanced - багаторівневий захист із можливістю віддаленого управління. Завдання програмного забезпечення – локальне управління безпекою, захист робочих станцій та захист файлових серверів.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію