Ua  |  En
Постачання програмної продукції для захисту від вірусів для Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»

У 2020 році компанія Datastream стала постачальником пакетів програмного забезпечення від лідера у галузі інформаційної безпеки ESET.

Зокрема, для Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» було поставлено програмну продукцію ESET Endpoint Protection Advanced для захисту 650 робочих станцій з подовженням підтримки на 3 роки.

Програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для державного підприємства відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Відгук

За результатами перемоги у тендері Datastream отримала змогу на найвищому рівні реалізувати проєкт з постачання програмного рішення. В підтвердження успішно виконаної роботи компанія отримала схвальний відгук від замовника, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

До комплексного рішення ESET Endpoint Protection Advanced входить:

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію