Ua  |  En
Постачання програмної продукції контролю доступу з функцією шифрування та здійснення поставки антивірусного програмного забезпечення для потреб Державної прикордонної служби України

У 2021 році компанія Datastream стала постачальником пакетів програмного забезпечення для захисту від вірусів виробництва компанії ESET для державного відомства.

В межах проєкту закупівель для потреб правоохоронного органу спеціального призначення, захищено 1200 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури прикордонної служби в результаті поставки програмної продукції ESET Targeted Attack Protection та поновлено ліценцію на використання програмної продукції ESET Endpoint Encryption для 1000 об’єктів.

Зазначимо, що програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для Державної прикордонної служби відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Відгук

В результаті перемоги у конкурсних торгах, компанія Datastream успішно реалізувала вагомий проєкт для потреб прикордонної служби, виконавши усі умови підписаного договору, і отримала схвальний лист-відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України.

В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

ESET Targeted Attack Protection - Потужне запобігання інфікуванню шкідливим програмним забезпеченням, експлойтами та програмами-вимагачами за допомогою рішення для виявлення та реагування та аналізу у хмарній пісочниці. Управління здійснюється з єдиної консолі для забезпечення повного огляду мережі. Рішення забезпечує: захист від цілеспрямованих атак; виявлення загроз підвищеної складності; захист від програм-вимагачів; виявлення «0-денних» загроз; запобігання втраті даних; повний огляд мережі.

ESET Endpoint Encryption - просте у використанні рішення для шифрування, яке надає повне віддалене управління ключами шифрування робочих станцій та політикою безпеки для файлів на жорстких дисках, портативних пристроях та в електронних повідомленнях. Забезпечує запобігання втратам даних; відповідність вимогам конфіденційності; надійне шифрування.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію