Ua  |  En
Постачання системи безперебійного живлення для серверів в межах потреб Рахункової палати України

Наприкінці 2021 року компанія Datastream спільно з APC by Schneider Electric, провідним виробником для безперебійного енергопостачання, електронної периферії та продукції для центрів обробки даних, реалізувала проєкт для Рахункової палати України.

Застосовуючи у своїй роботі сучасні інформаційні технології, ми допомагаємо нашим замовникам ставати більш інноваційними, ефективними та відповідати усім новим вимогам часу.

У рамках потреб державної установи було поставлено систему безперебійного живлення для серверів APC Symmetra LX 12kVA Scable to 16kVA N+1 Rack-mount.

Високонадійне резервоваване та масштабоване on-line ДБЖ подвійного перетворення розроблено для забезпечення максимально можливого рівня безперервності бізнесу. Модульна архітектура Symmetra, що резервується, легко масштабується за потужністю і часом автономної роботи в міру зростання потреб або при підвищенні вимог до експлуатаційної готовності.

Інтегровані засоби мережевого управління надають у реальному часі інформацію про стан ДБЖ та навколишнього середовища. Силові, батарейні та керуючі модулі, з можливістю гарячої заміни користувачем, знижують середній час ремонту та спрощують технічне обслуговування.

Модульна конструкція ДБЖ Symmetra дозволяє створити резервовану систему електроживлення, розміщену в єдиному корпусі та призначену для живлення відповідальних додатків у серверних приміщеннях та комутаційних вузлах.

Рішення компанії SchneiderElectric дозволить досягти  високих показників експлуатаційної готовності, енергоефективності та безвідмовності інфраструктурних забезпечить високу енергоефективність і безвідмовність інфраструктурних та ІТ-об’єктів Рахункової палати України.

Для довідки:

APC Symmetra LX 12kVA Scable to 16kVA N+1 Rack-mount – джерело безперебійного живлення, відмінною рисою якого є потужність, що досягає 8400 Ватт / 12kVA, а його номінальна напруга становить 230V. Для постійної роботи використовувати APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N + 1 Rack-mount, 220/230 / 240V or 380/400 / 415V по-справжньому надійно.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію