Ua  |  En
Постачання системи прецизійного кондиціювання разом з інсталяційними та пуско-налагоджувальними послугами для потреб Пенсійного фонду України

Наприкінці 2018 року компанія Datastream разом з виробником обладнання для охолодження центрів даних Schneider Electric реалізувала важливий і знаковий проєкт для Пенсійного фонду України.

Зокрема, завдяки співпраці Datastream з підрозділом IT Division, компанії Schneider Electric, світового експерта з енергоменеджменту та автоматизації, було поставлено систему прецизійного кондиціювання DX CloseControlcoolingsystem «Uniflair LE» і надано всі інсталяційні та пуско-налагоджувальні послуги для забезпечення потреб Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Київської області.

Система кондиціювання Uniflair LE дозволяє отримати на 32% більше охолоджуючої здатності, скоротивши енергоспоживання до 24% при збереженні займаної площі. Слід зазначити, що дане обладнання швидко здійснює повторний запуск після збою електроживлення і має конструкцію, яка оптимізована для високих температур відповідно до сучасних стандартів створення ЦОДів.

 

Для довідки:

«Uniflair LE» - система кондиціювання з унікальними характеристиками, що забезпечують доступне, надійне і високотехнологічне охолодження. До них відносяться 2-ходовий клапан PICCV, лічильник енергоспоживання, USB-карта, дисплей з сенсорним екраном. Все перераховане спрощує процедуру проектування під замовлення, дозволяючи скоротити терміни реалізації, а також експлуатаційні витрати.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію