Ua  |  En
Постачання за державним оборонним замовленням спеціальних програмно-апаратних засобів міжмережевої безпеки виробництва Check Point для Адміністрації Державної прикордонної служби України

У 2017 році компанія Datastream за допомогою компанії Check Point втілила в життя важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби України. Основним завданням компанії стало постачання апаратних засобів для захисту від внутрішніх атак державного органу.

Йдеться про систему забезпечення мережевої безпеки, а саме внутрішній міжмережевий засіб для захисту від внутрішніх кібератак, у тому числі від скомпрометованих серверів чи автоматизованих робочих місць, на центральному рівні Check Point 5800 Next Generation Firewall. В межах проєкту компанія-постачальник Datastream взяла на себе гарантії з відповідності продукції технічним характеристикам, здійснення гарантійного обслуговування та ремонту в разі необхідності (пакет сервісної підтримки на 3 роки Collaborate Enterprise Support на рівні Standard).

В підтвердження професійного підходу до реалізації проєктів, компанією Datastream було дотримано усіх вимог щодо якості, комплектності та експлуатаційної документації по продукції, яка постачалась.

Фахівці Datastream регулярно проходять навчання від компанії Check Point з метою підвищення компетенції технічних спеціалістів. В підтвердження кваліфікації та високого рівня обізнаності у продукції лідера в області захисту від кіберзагроз, у 2021 році отримано два важливих сертифікати: Check Point Certified Security Administrator (CCSA) та Check Point Certified Security Expert (CCSE):

Для довідки:

Check Point 5800 Next Generation Firewall - повністю інтегроване уніфіковане рішення, налаштоване на забезпечення максимального захисту від загроз 5-го покоління без шкоди для продуктивності. 5800 Security Gateway забезпечує найсучаснішу систему запобігання загрозам для вимогливих корпоративних мереж.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію