Ua  |  En
Поставка комп’ютерного обладнання для Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

Оперативно, в 12-ти денний термін, для потреб державної установи було поставлено 277 ноутбуків  Terra mobile 1500 та 277 моніторів Terra LCD/LED 2448W PV V2 schwarz DP/HDMI GREENLINE PLUS німецької марки «Terra», що є власною торговою маркою компанії Wortmann AG. Також було здійснено поставку 277 комплектів, до яких входить клавіатура та миша Rapoo X1800S Wireless Black.

Wortmann AG, з виробничими потужностями у Німеччині, випускає продукцію, яка відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу. Працюючи в Україні вже більше 15 років, українське представництво німецької компанії забезпечує належну роботу пропонованих товарів, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного строку (2 роки гарантії). Сервісний центр компанії, що знаходиться в м. Києві, надає технічне обслуговування та гарантійний ремонт продукції у необхідному обсязі та асортименті запасних частин протягом усього строку гарантійного терміну, а також пропонує можливість пост-гарантійного обслуговування протягом усього строку служби товару.  Рішення компанії Wortmann AG, які реалізуються на території України, характеризується високою якістю продукції та обслуговування, і отримують схвальні відгуки від замовників.

 

Маючи багаторічний досвід реалізації успішних проєктів з Wortmann AG, компанія Datastream за сприяння вищезазначеного німецького виробника, змогла здійснити поставку комп’ютерного обладнання в найстисліші терміни (12 робочих днів) і за найоптимальнішою ціною. Пропозиція компанії Datastream повністю відповідала кваліфікаційним та технічним вимогам оголошеного тендеру. В результаті проведеної процедури Datastream було визнано переможцем та укладено договір на поставку зазначеного обладнання.

 

Зазначимо, що Datastream вже багато років поспіль є офіційним сертифікованим преміум-партнером Wortmann AG, німецької ІТ-компанії з успішним 35-річним досвідом, в межах стратегії якої - виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг. До напрямків діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Для довідки:

Wortmann AG – німецька компанія-виробник комп'ютерів, яка базується в місті Хюльхорст, Північний Рейн-Вестфалія. Основна спеціалізація – це виробництво комп’ютерів, ноутбуків та серверів, а також комп’ютерних моніторів та тонких клієнтів. Більшість продукції збирається в Німеччині і продається під власною торговою маркою «Terra». Серед найбільших партнерів компанії - Bundeswehr Deutschland, DASA, Deutsche Telecom, Volkswagen, Miele, Lufthansa, НАТО. У сферу діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію