Ua  |  En
Проєкти 2022 року для державних структур України

У непрості для України воєнні часи, коли наша держава веде визвольну війну та протистоїть збройній агресії російської федерації, компанія Datastream продовжує працювати у сфері забезпечення кіберзахисту корпоративних мереж комерційних та державних структур України, активно впроваджуючи нові та вдосконалюючи існуючі проєкти для посилення інформаційної безпеки.

У тісній співпраці з державними силовими структурами та провідними виробниками ІТ обладнання і програмного забезпечення, серед яких Eset, Check Point, Veritas, Safetica та інші світові лідери, ми реалізовуємо ефективні рішення у галузі інформаційної безпеки. Сьогодні наші замовники – це комерційні і державні установи та структури оборонно-промислового комплексу України. На жаль, у воєнний час, з причин конфіденційності, ми не можемо публікувати детальний опис нових проєктів, впроваджених нами для цих установ.

Відповідно до рішення Міноборони, до закінчення воєнного стану вся інформація про таких замовників та їх закупівлі в електронній системі Prozorro має буде прихована. Тому повний опис нашої роботи в межах проєктів закупівель для потреб державних органів, ми неодмінно опублікуємо після перемоги.

Віримо в Перемогу України і сподіваємось, що зовсім скоро зможемо розповісти вам детально про все, що ми успішно реалізували в 2022 році.

Слава Україні!

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію