Ua  |  En
Програмна продукція VERITAS для резервного копіювання та відновлення даних для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України

У червні 2021 компанія Datastream здійснила постачання пакетів програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних виробництва компанії VERITAS, в рамках закупівлі для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України.

Для потреб центрального органу виконавчої влади було здійснено поставку програмної продукції ESSENTIAL 12 MONTHS RENEWAl FOR NETBACKUP PLATFORM BASE COMPLETED WITH FLEXIBLE LICENSING XPLAT 20 FRONT END TB PLUS ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE GOV резервного копіювання та відновлення, на 20 ТБ вихідних даних у фізичній інфраструктурі, без обмеження по опціях або агентам, з ліцензією для державних установ і подовженням технічної підтримки на 1 рік.

Нагадаємо, що NETBACKUP PLATFORM BASE гарантує збереження даних Замовника, надаючи можливість відновлення інформації в результаті подій непереборної сили, відмови обладнання, атаки вірусів, тощо.

Використання вищезазначеного програмного комплексу резервного копіювання та відновлення даних дає можливість відновити критично важливі дані у найкоротший термін та забезпечити безперервність робочих процесів і сервісів.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Сертифікати спеціалістів свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії Veritas.

Для довідки:

Veritas NetBackup – це рішення для резервного копіювання та відновлення даних №1 у всьому світі, яке надає компаніям простий і потужний спосіб забезпечити цілісність та доступність даних. Використовується для платформ Windows, Linux, UNIX та Linux і забезпечує уніфікований захист даних для багатохмарних, віртуальних та фізичних середовищ, якими можна керувати глобально з однієї консолі.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію