Ua  |  En
Забезпечення програмною продукцією ESET для контролю доступу з функцією шифрування та постачання антивірусного програмного забезпечення для потреб Державної прикордонної служби України

У 2020 році компанія Datastream реалізувала дуже важливий проєкт для потреб Державної прикордонної служби. Йдеться про забезпечення відомства програмною продукцією для контролю доступу з функцією шифрування ESET.

В рамках цього ж проєкту компанія Datastream стала постачальником ліцензійного програмного забезпечення для захисту серверів та робочих станцій.

Зокрема для 8800 кінцевих об’єктів ІТ інфраструктури прикордонної служби було здійснено поставку програмного рішення ESET Endpoint Protection Advanced з метою забезпечення захисту від вірусів, та 1000 об’єктів було оснащено програмною продукцією ESET Endpoint Encryption для забезпечення функції шифрування.

Зазначимо, що програмна продукція, що постачалась в рамках закупівель для Державної прикордонної служби відповідає вимогам діючих державних стандартів, має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Отримані в процесі навчання теоретичні знання і, головне, практичні навички, наші спеціалісти впевнено застосовують у роботі з реальними проектами, фахово контролюючи усі етапи в ході їх реалізації. Сертифікати фахівців Datastream свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії ESET.

Відгук

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готовий запропонувати всіляку допомогу при виникненні будь яких складних ситуацій, що виникають під час експлуатації програмної продукції. Було висловлено подяку за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

Для довідки:
Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію