Ua  |  En
Здійснення поставки комп’ютерного обладнання (АРМ) для Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України

Цього року системний інтегратор Datastream разом з успішною німецькою IT-компанією, провідним європейським виробником комп’ютерної техніки та серверного обладнання Wortmann AG реалізувала вагомий проєкт для Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України.

У державну установу було поставлено і організовано 70 автоматизованих робочих місць. Комплексне рішення для потреб Інституту отоларингології включило в себе: системний блок, монітор, клавіатуру та мишу німецької марки «Terra», що є власною торговою маркою компанії Wortmann AG. Також було здійснено поставку 30-ти ноутбуків «Terra mobile 1516».

Завдяки плідній співпраці з німецьким виробником, компанія Datastream мала змогу надати найвигіднішу цінову пропозицію, яка повністю відповідала кваліфікаційним та технічним вимогам оголошеного тендеру. В результаті проведеної процедури Datastream було визнано переможцем та укладено договір на поставку зазначеного обладнання.

Зазначимо, що Datastream вже багато років поспіль є офіційним сертифікованим преміум-партнером Wortmann AG, німецької ІТ-компанії з успішним 35-річним досвідом, в межах стратегії якої - виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг. До напрямків діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Відгук

За успішно реалізований проєкт з постачання комп’ютерного обладнання компанія Datastream отримала схвальний відгук від Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка Національної Академії медичних наук України. У документі зазначається, що наша компанія належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

Основна частина продукції компанії Wortmann AG збирається в Німеччині на сучасних виробничих потужностях у відповідності до вимог DIN ISO EN 9001, TÜV / GS, VDE та CE.

Комп'ютерні системи Wortmann AG використовуються провідними організаціями по всій Європі (Bundeswehr Deutschland, DASA, Deutsche Telecom, Volkswagen, Miele, Lufthansa, НАТО), а також компаніями-інтеграторами, що зобов'язує європейського виробника надавати сервісне обслуговування найвищого рівня.

Повернутись до перелiку проєктiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію