Ua  |  En
Safetica
Компанія Datastream є сертифікованим партнером вищого рівня Safetica і має повноваження на постачання рішень провідного розробника програмного забезпечення на території України.

Компанія Safetica входить до ESET Technology Alliance, і відома своїми надійними рішеннями для захисту ІТ-інфраструктури від витоку конфіденційних даних.

Зазначимо, що компанія Datastream має значний досвід реалізації проєктів на основі рішень Safetica, які створені для забезпечення надійного захисту корпоративних даних користувачів на підприємстві. Програмна продукція, що постачається Datastream в межах закупівель відповідає вимогам діючих державних стандартів та має позитивні експертні висновки ДССЗЗІ України.

В результаті плідної співпраці з Safetica було реалізовано низку успішних проектів:

Для довідки:

У 2022 році компанія Safetica здобула 5 відзнак за рішення для запобігання втраті даних (DLP) у рейтингу G2. Safetica отримала відзнаки у таких категоріях ― відповідність вимогам, простота у використанні, висока продуктивність, а також рекомендація від користувачів та найкраща служба підтримки.

Повернутись до перелiку партнерiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію