Ua  |  En
Відзнаки та нагороди
За 10 років своєї діяльності Компанія Datastream досягла значних успіхів у сфері ІТ-безпеки.
Наші відзнаки та нагороди

Професіоналізм та статус компанії підтверджується сертифікатами, нагородами та позитивними відгуками наших клієнтів. У цьому розділі ви маєте змогу ознайомитися з найбільш важливими здобутками, якими ми особливо пишаємося.

Сертифікати Datastream

Компанія є офіційним сертифікованим партнером провідних лідерів з виробництва ІТ-обладнання та програмного забезпечення і має повноваження на постачання рішень світових розробників на території України.

Сертифікати наших фахівців

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера ключових виробників та дистриб’юторів.

Відгуки

Отримавши перемогу у тендері та виконавши усі умови підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, за який отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. У відгуку відзначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту, компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Державної прикордонної служби України, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

У відгуку зазначено, що рішення, яке постачалось, повністю відповідає функціональним вимогам, для забезпечення захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, захисту автоматизованих робочих місць та захисту файлових серверів. Було висловлено подяку колективу компанії Datastream за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. А також зазначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що програмне забезпечення запобігання витоку конфіденційної інформації, а саме "DLP Safetica" як засіб моніторингу на наявність можливих каналів витоку конфіденційної інформації задовільняє потреби Державної прикордонної служби, а також має широкий набір інструментів для віддаленого контролю та використовується в повному обсязі.

Отримавши перемогу у тендері і підписавши відповідний договір про співпрацю, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт. Як наслідок, отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали встановлення та налаштування відповідних програмних компонентів.

За результатами перемоги у тендері Datastream отримала змогу на найвищому рівні реалізувати проєкт з постачання програмного рішення. В підтвердження успішно виконаної роботи компанія отримала схвальний відгук від замовника, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Отримавши перемогу у тендері та виконавши усі умови згідно підписаного договору про закупівлю за державні кошти, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, за який отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Пенсійного фонду України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару. У відгуку відзначено, що Пенсійний фонд України рекомендує підприємство як надійного і відповідального партнера.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України, в якому йдеться про повне, належне, якісне та з дотриманням встановлених строків, виконання компанією своїх зобов’язань за договором.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження планшетних персональних комп’ютерів.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали технічне супроводження серверного обладнання.

Як підтвердження успішної реалізації проєкту компанія Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Державного авіаційного підприємства "Україна", в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

В результаті перемоги у тендері, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Національної поліції України. В документі зазначено, що усі зобов’язання, взяті на себе по проєкту, компанія Datastream виконала якісно, вчасно і повністю, відповідно до умов договору. Було відзначено високий фаховий рівень працівників компанії, що здійснювали встановлення та налаштування відповідних програмних компонентів.

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готовий запропонувати всіляку допомогу при виникненні будь яких складних ситуацій, що виникають під час експлуатації програмної продукції. Було висловлено подяку за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

В результаті перемоги у тендері і згідно з усіма умовами підписаного договору, компанія Datastream успішно реалізувала проєкт і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. В документі йдеться про те, що компанія Datastream проявила себе як надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання, при цьому готова запропонувати всіляку допомогу при виникненні будь яких складних ситуацій, що виникають під час експлуатації програмної продукції. Було висловлено подяку за вагомий внесок у розбудову Державного кордону України та виконану роботу.

В результаті перемоги у конкурсних торгах, компанія Datastream успішно реалізувала вагомий проєкт для потреб прикордонної служби, виконавши усі умови підписаного договору, і отримала схвальний лист-відгук від замовника, а саме від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України.

В документі йдеться про те, що компанія Datastream належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Компанія Datastream успішно реалізувала даний проєкт і отримала схвальний відгук від Військової частини 2428, Державної прикордонної служби України. У документі зазначається, що наша компанія належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

За успішно реалізований проєкт з постачання комп’ютерного обладнання компанія Datastream отримала схвальний відгук від Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка Національної Академії медичних наук України. У документі зазначається, що наша компанія належним чином виконала умови договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

За успішно реалізований проєкт з постачання комп’ютерного обладнання наша компанія отримала схвальний відгук  від Українського фонду соціальних інвестицій. У документі висловлено повагу та подяку нашій компанії, а також зазначено, що ТОВ «Датастрім» характеризується високим рівнем професійності, що дає можливість рекомендувати товариство як ефективне та надійне. 

В результаті перемоги у тендері компанія Датастрім успішно реалізувала проєкт, згідно з усіма умовами підписаного договору, і отримала схвальний відгук від замовника, а саме від ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект». В документі зазначається, що поставка була проведена у повному обсязі та у зазначений строк. У відгуку замовник стверджує, що ТОВ Датастрім зарекомендувало себе як надійний партнер та кваліфікований постачальник.

Компанія Datastream є переможцем у щорічних номінаціях, які визначає ESET, з огляду на успішно реалізовані проекти. Зокрема Datastream має такі нагороди, як:
Кращий партнер 2023

Лідер з продажу рішення для шифрування даних 2021

Друге місце. Лідер з продажу у сегменті «Very large business» 2021

Перше місце. Кращий партнер вищого рівня 2021

Перше місце. Лідер з продажу у сегменті «Very large business» 2020

Активність та ініціативність 2020

Друге місце. Лідер з продажу Eset enterprise 2020

Перше місце. Кращий партнер вищого рівня 2020

Перше місце. Кращий партнер вищого рівня 2019

Активність та ініціативність 2019

Перше місце. Лідер з продажу у сегменті «Very large business» 2019

Лідер з продажу «Safetica full DLP» 2019

Кращий партнер Вищого рівня 2018

Лідер з продажу у сегменті «Very large business» 2017

Кращий партнер вищого рівня 2017

Лідер з продажу у сегменті «Very large business» 2016

Кращий партнер вищого рівня 2016

Статуси

Успішно співпрацюючи з флагманами у сфері захисту ІТ-інфраструктури, Datastream має високі статуси, що дає право компанії постачати високоефективні, сучасні рішення у сфері кібербезпеки.

Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію