Ua  |  En
Wortmann AG
Компанія Datastream є офіційним партнером Wortmann AG, німецької ІТ-компанії, в межах стратегії якої - виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг.

Сертифікат підтверджує, що Datastream має високий партнерський статус та повноваження на постачання рішень виробництва компанії Wortmann AG на території України.

Офіційний статус Datastream

Впродовж плідної співпраці з Wortmann AG було реалізовано низку успішних проєктів. Серед них варто виділити найбільш знакові:

Як підтвердження успішної реалізації вищезазначеного проєкту, Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Для довідки:

Wortmann AG – німецька компанія-виробник комп'ютерів, яка базується в місті Хюльхорст, Північний Рейн-Вестфалія. Основна спеціалізація – це виробництво комп’ютерів, ноутбуків та серверів, а також комп’ютерних моніторів та тонких клієнтів. Більшість продукції збирається в Німеччині і продається під власною торговою маркою «Terra». Серед найбільших партнерів компанії - Bundeswehr Deutschland, DASA, Deutsche Telecom, Volkswagen, Miele, Lufthansa, НАТО. У сферу діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Повернутись до перелiку партнерiв
Datastream пропонує
розробку, проєктування та впровадження комплексних рішень для побудови інформаційної безпеки корпоративних мереж різного рівня
Зв'яжіться з нами
Copyright Datastream 2016-2024. All rights reserved.
Замовити консультацію
спеціаліста
Якщо у вас виникли питання щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.
Як до вас звертатися?
Назва компанії:
Email:
Номер телефону:
Ваше повідомлення:
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку ваших даних відповідно до умов нашої Політики конфіденційності.
Відправити
Замовити консультацію