Компанія Datastream є офіційним сертифікованим партнером компанії Veritas Technologies, провідного розробника актуальних високоефективних рішень для резервного копіювання та відновлення систем захисту ПК, ноутбуків, серверів та віртуальних середовищ. Програмне забезпечення компанії Veritas для управління зберіганням інформації та даних для організацій і підприємств забезпечує безперервність, відмовостійкість та катастрофостійкість усіх бізнес процесів.   

 Veritas

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера. Сертифікати спеціалістів свідчать про кваліфікацію та високий рівень обізнаності щодо рішень виробництва компанії Veritas.

                                  

Успішно співпрацюючи з лідером у сфері захисту ІТ-інфраструктури, Datastream отримала статус «Silver Partner» і має повноваження на постачання програмних продуктів американської компанії-розробника в Україні.

На даний час компанією Datastream реалізовано важливі проєкти, спрямовані на забезпечення інформаційної безпеки корпоративних мереж. Datastream стала постачальником програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення даних компанії Veritas, в рамках закупівель для Центру обслуговування підрозділів Національної поліції України:

 

Для довідки:

Компанія Veritas Technologies надає можливість компаніям будь-якого розміру зберігати інформацію, як найважливіший цифровий актив. Використовуючи платформу Veritas, клієнти можуть вирішити актуальні ІТ та бізнес-завдання, включаючи управління хмарними даними, захист даних, оптимізацію зберігання, відповідність усім вимогам та портативність навантаження - без блокування постачальника хмарних технологій.

 

 

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних