Компанія Datastream є офіційним партнером Wortmann AG, німецької ІТ-компанії, в межах стратегії якої - виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг.

Сертифікат підтверджує, що Datastream має високий партнерський статус та повноваження на постачання рішень виробництва компанії Wortmann AG на території України.

Впродовж плідної співпраці з Wortmann AG було реалізовано низку успішних проєктів. Серед них варто виділити найбільш знакові:

 

Як підтвердження успішної реалізації вищезазначеного проєкту, Datastream отримала схвальний відгук від замовника, а саме від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому йдеться про належне виконання усіх умов Договору з дотриманням якості та строків поставки товару.

Офіційний статус Datastream:

Для довідки:

Wortmann AG – німецька компанія-виробник комп'ютерів, яка базується в місті Хюльхорст, Північний Рейн-Вестфалія. Основна спеціалізація – це виробництво комп’ютерів, ноутбуків та серверів, а також комп’ютерних моніторів та тонких клієнтів. Більшість  продукції збирається в Німеччині і продається під власною торговою маркою «Terra». Серед найбільших партнерів компанії - Bundeswehr Deutschland, DASA, Deutsche Telecom, Volkswagen, Miele, Lufthansa, НАТО. У сферу діяльності компанії також входять поставка обладнання, системна інтеграція, мережева інтеграція та постачання комплексних рішень.

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних