За 10 років своєї діяльності Компанія Datastream досягла значних успіхів у сфері ІТ-безпеки. Професіоналізм та статус компанії підтверджується сертифікатами, нагородами та позитивними відгуками наших клієнтів. У цьому розділі ви маєте змогу ознайомитися з найбільш важливими здобутками, якими ми особливо пишаємося.

Сертифікати Datastream

Компанія є офіційним сертифікованим партнером провідних лідерів з виробництва ІТ-обладнання та програмного забезпечення і має повноваження на постачання рішень світових розробників на території України.

      

 

  

               


 

Сертифікати наших фахівців

Технічні фахівці Datastream регулярно проходять щорічну сертифікацію і складають іспити, для підтвердження статусу партнера ключових виробників та дистриб’юторів.

                    

                    

                    

                

Відгуки

Datastream отримує схвальні відгуки від своїх клієнтів за успішно реалізовані проєкти, комплексний підхід у розробці програмних, апаратних та програмно-апаратних рішень та за відповідність усім світовим стандартам.

            

Нагороди

Компанія Datastream є переможцем у щорічних номінаціях за версією світових лідерів з виробництва ІТ.

ПЕРШЕ МІСЦЕ "Кращий партнер вищого рівня 2020"ПЕРШЕ МІСЦЕ "Лідер з продажу у сегменті Very large business 2020"ДРУГЕ МІСЦЕ "Лідер з продажу ESET Enterprise Inspector 2020"АКТИВНІСТЬ ТА ІНІЦІАТИВНІСТЬ 2020

Статуси

Успішно співпрацюючи з флагманами у сфері захисту ІТ-інфраструктури, Datastream має високі статуси, що дає право компанії постачати високоефективні, сучасні рішення у сфері кібербезпеки.

                                                  

Замовити консультацію спеціаліста:

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон* і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.

*Залишаючи Ваш контакт, Ви автоматично погоджуєтеся з обробкою Ваших персональних даних